Posty

Wyświetlanie postów z stycznia 17, 2017

Follow by Email

48ღ. Denim Jeans White & Grey Outfit

Obraz
Cześć kochani ! Znów pojawiam się tutaj pewnie wiecie już z czym . A tak dokładniej to  przychodzę do was z nowym postem . W dzisiejszym poście chciałabym poruszyć jeden temat i opowiedzieć wam co nieco o moim ubieraniu się pod czas zimy . Jak ono wygląda ? Co zakładam ? Co preferuje ? Na początek główną cechą opisującą moje ubieranie na zimę jest to ubieranie się na warstwy . Ja  nie lubię zamykać się kurtką , otaczać szalem i rękawiczkami i wyglądać tak zwyczajnie . Moją cechą rozpoznawczą jest wkładanie wielu rzeczy na siebie na raz . Nie tworząc efektu bałwanka . Bardzo lubię ubierać się warstwowo tak aby było mi ciepło ale także ,żeby spod płaszcza coś wychodziło , ujawniało się niż tylko zapięty monotonny płaszcz . Przeważnie w skład moich warstw wchodzą ubrania sezonowe , które w tym sezonie traktuje w inny sposób niż w sezonach letnich .  Ja jako okropny zmarzluch kocham takie połączenie i wybrnięcie z sytuacji .Jeżeli chodzi o poszczególne części garderoby w sezonie zimowym s…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle