Posty

Wyświetlanie postów z września 7, 2016

Follow by Email

10ღ . Diy Black T-shirt

Obraz
Hej hej kochani przychodzę do was z kolejnym postem . Tym razem kolejne diy  ciuszka  . Dziś chciałabym wam pokazać pomysł i sposób przerobienia czarnej bluzki z długim rękawkiem . Chcę wam pokazać co można zrobić z zwykłą rzeczą starą czy też nową i nadać jej nowego życia . Jestem  ciekawa co myślicie o takim dosyć nietypowym sposobie przerabiania koszulki . Jeżeli jesteś ciekaw jak to zrobić zapraszam cie serdecznie . Mam nadzieję że Ci się spodoba : 


1. Do wykonania potrzebujesz następujących rzeczy : T-shirt o dowolnym kolorze i kroju ( ja wybrałam czarną z długim rękawkiem ) , nożyczek , wstążki ( ja wybrałam czarną ) oraz białą kredę :


2. Kolejnie zakładamy naszą koszulkę i białą kredą zaznaczam miejsce z lewego lub z prawego boku kreskę do którego momentu chcemy zrobić przecięcie .

3.Następnie od początku koszulki wycinamy szew w ten sposób :  4. Gdy nasz bok koszulki jest rozcięty , wyciągamy naszą tasiemke kredę i nożyczki . Koszulkę składam w tym miejscu na pół i rysujemy odstę…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle