Posty

Wyświetlanie postów z kwietnia 17, 2017

Follow by Email

68ღ. Baby Blue Color Like In Heaven

Obraz
Hej hej kochani ! Witajcie w drugi dzień świąt. Na początku chciałabym wam powiedzieć Wesołych Świąt Wielkiejnocy ! , spędzenia czasu z bliskimi i smacznego jajka. Tak jak w poprzednim poście wspomniałam te święta są dla mnie innymi świętami. A to dlatego gdyż cały swój czas nie skupiłam na odpoczywaniu i leniuchowaniu ( co w moim przypadku niespotykane ), lecz na solidnych przygotowaniach do egzaminów. Nie jest to dla mnie jakiś większy kłopot, jedyne co mnie tak nurtuje to ta w miarę ładna pogoda za oknem, która nawet nie jest taka najgorsza i chciałoby się wyjść na spacer gdzieś na dłużej. Niestety muszę to sobie odpuścić skupić się na tym co czeka mnie w przyszłym tygodniu a na spacer przyjdzie jeszcze czas. Teraz zrobiłam sobie małą przerwę aby napisać dla was coś nowego. Nie chce was tutaj zostawić bez niczego a taka krótka przerwa na podwórku z laptopem dobrze mi zrobi. Jeżeli chodzi o teamtykę dzisiejszego postu to mam dla was kolejną sesję zdjęciową i co za tym idzie kolejną …

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle