Posty

Wyświetlanie postów z listopada 17, 2016

.

.

33ღ . Beige & Black Outfit With Gold

Obraz
Witajcie kochani po krótkiej przerwie . Zabrakło mnie tutaj z wami przez ten czas z powodu natłoku obowiązków i rzeczy do zrobienia . Ale już jestem wracam do was i standardowo przychodzę do was z kolejnym postem . Chciałabym dzisiaj powiedzieć wam po krótce moje kolejne spostrzeżenia na temat sezonu jesień/zima . Otóż to co zauważyła to to że trend z udziałem ekoskóry czy skóry towarzyszyć będzie nam i tej jesieni /zimy . W wielu sklepach macie możliwość znalezienia coś w tym deseniu . Chodzi mi tutaj mianowicie o rzeczy typu : sukienki , spódniczki , spodnie czy rękawiczki . W skład tego także wchodzą płaszcze i kurtki . Eko skórka została w nich zastosowana jako taki dodatek często występuje ona na rękawach czy kieszeniach jak obszewka wokół zamka czy też kapturach . W kurtkach mogą mieć one zastosowanie częściowe i całościowe . Częściowe w przypadku katany i dodatków w postaci rękawów czy kaptura . A całościowo to standardowe klasyczne czarne ramoneski czy skajki . Zastosowanie to…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle