Posty

Wyświetlanie postów z listopada 17, 2016

Follow by Email

33ღ . Beige & Black Outfit With Gold

Obraz
Witajcie kochani po krótkiej przerwie . Zabrakło mnie tutaj z wami przez ten czas z powodu natłoku obowiązków i rzeczy do zrobienia . Ale już jestem wracam do was i standardowo przychodzę do was z kolejnym postem . Chciałabym dzisiaj powiedzieć wam po krótce moje kolejne spostrzeżenia na temat sezonu jesień/zima . Otóż to co zauważyła to to że trend z udziałem ekoskóry czy skóry towarzyszyć będzie nam i tej jesieni /zimy . W wielu sklepach macie możliwość znalezienia coś w tym deseniu . Chodzi mi tutaj mianowicie o rzeczy typu : sukienki , spódniczki , spodnie czy rękawiczki . W skład tego także wchodzą płaszcze i kurtki . Eko skórka została w nich zastosowana jako taki dodatek często występuje ona na rękawach czy kieszeniach jak obszewka wokół zamka czy też kapturach . W kurtkach mogą mieć one zastosowanie częściowe i całościowe . Częściowe w przypadku katany i dodatków w postaci rękawów czy kaptura . A całościowo to standardowe klasyczne czarne ramoneski czy skajki . Zastosowanie to…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle