Posty

Wyświetlanie postów z grudnia 2, 2016

Follow by Email

36ღ. Black Blouse With Gold Pocket & Tiny Details

Obraz
Hej moi kochani . Witam się z wami w nowym poście . Już na wstępie chce wam bardzo podziękować mianowicie za dwie rzeczy . Przeszliście moje najśmielsze oczekiwania . Swojego bloga prowadzę od 3 miesięcy a w te 3 miesiące wchodząc ostatni o na statystki daliście mi przeszło 3000 tys wyświetleń . Dla mnie jest ogromna liczba . Przybywa was coraz więcej jest coraz więcej odzewu z waszej strony co bardzo mnie cieszy i motywuję do systematycznej i pomysłowej pracy  . Oglądacie mnie z przeróżnych stron świata , kraju i pozostajecie ze mną . Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak mocno dźwiga na duchu i dodaje motywacji . Chcę wam także podziękować za życzliwe przyjęcie mnie za odzewy w postaci komentarzy a także osobą które napisały do mnie osobiście i mogłam je poznać . Za to wszystko chcę wam bardzo podziękować i zachęcić do zostania ze mną dalej ale i pozostawianiu czegoś po sobie . Będzie mi bardzo miło .A wracając do dzisiejszego postu . Mam dla was kolejny pomysł taki mój pomysł na wyko…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle