Posty

Wyświetlanie postów z czerwca 24, 2017

.

.

82ღ. Total Grey Look With Brocade Espadrilles

Obraz
Witajcie kochani ! Witajcie w pierwszy dzień wakacji ! Cz wy też jesteście tak szczęśliwi jak ja ? Bo ja cieszę się niezmiernie, że to już koniec. Jak wiecie albo i nie wiecie w tym roku jestem absolwentką gimnazjum, które właśnie wczoraj skończyłam. I będąc z wami szczera był to dla mnie dzień bardzo szczęśliwy i długo wyczekiwany. Lata gimnazjum nie będę wspominać dobrze i raczej na długo ich nie zapamiętam. Dlatego dzień wczorajszy był dla mnie tak bardzo wyjątkowy. Udało mi się ukończyć gimnazjum z wyróżnieniem z czego jestem bardzo dumna. Z okazji tego, ze dzisiaj mamy pierwszy dzień wakacji chciałabym wam życzyć miłych, radosnych i niezapomnianych wakacji a przede wszystkim bezpiecznych ! Wakacje, wakacje....Dużo więcej wolnego czasu na co czekałam tak długo. Wreszcie poświęcę się tutaj dla was dodając większą ilość postów w mniejszym odstępie czasu. Ciężko pogodzić szkołę, naukę, obowiązki, zajęcia, bloga i dodatkowe działalności razem. Ale jeżeli czegoś bardzo się chce to wszy…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle