Posty

Wyświetlanie postów z czerwca 24, 2017

Follow by Email

82ღ. Total Grey Look With Brocade Espadrilles

Obraz
Witajcie kochani ! Witajcie w pierwszy dzień wakacji ! Cz wy też jesteście tak szczęśliwi jak ja ? Bo ja cieszę się niezmiernie, że to już koniec. Jak wiecie albo i nie wiecie w tym roku jestem absolwentką gimnazjum, które właśnie wczoraj skończyłam. I będąc z wami szczera był to dla mnie dzień bardzo szczęśliwy i długo wyczekiwany. Lata gimnazjum nie będę wspominać dobrze i raczej na długo ich nie zapamiętam. Dlatego dzień wczorajszy był dla mnie tak bardzo wyjątkowy. Udało mi się ukończyć gimnazjum z wyróżnieniem z czego jestem bardzo dumna. Z okazji tego, ze dzisiaj mamy pierwszy dzień wakacji chciałabym wam życzyć miłych, radosnych i niezapomnianych wakacji a przede wszystkim bezpiecznych ! Wakacje, wakacje....Dużo więcej wolnego czasu na co czekałam tak długo. Wreszcie poświęcę się tutaj dla was dodając większą ilość postów w mniejszym odstępie czasu. Ciężko pogodzić szkołę, naukę, obowiązki, zajęcia, bloga i dodatkowe działalności razem. Ale jeżeli czegoś bardzo się chce to wszy…

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle