Posty

Wyświetlanie postów z stycznia 8, 2017

Follow by Email

46ღ . Grey Fur In Winter Landscape

Obraz
Hej wszystkim! Witajcie w kolejnym poście . Nie wiem jak u was ale u mnie biały pył pokrył wszystko dookoła . Drzewa , pola , łąki , jeziora tworząc przy tym prześliczną aurę , widoki a także i piękne tło do zdjęć . Pomimo iż ta pora ze zwyczaju jest zimna i nie przyjemna na zdjęciach wygląda zupełnie inaczej . Biały puch , który okrywa wszystko wydaje się być lekki , delikatny na zdjęciu tworząc taką watę cukrową . Dodając do takiego tła kolory pudrowe tworzymy istnie cukierniczy widok . Po prostu zdjęcie nabiera cukierkowego wyglądu . Jednak gdy pudrowe ubrania zamienimy na odcienie szarości i bieli wtedy zdjęcie pozostaje w swojej lekkości i delikatności jednak bije od niego zimno i chłód . Wszystko tak naprawdę opiera się na grze kolorów , Tak naprawdę to co w dany dzień na siebie wkładamy często przypadkowe dobrania ze sobą ubrań stanowi odbiór naszej osobowości , humoru w danym dniu przez drugą osobę . Kolory grają tu niezwykle wielką rolę w uwydatnianiu tego co chcemy przekazać…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle