Posty

Wyświetlanie postów z listopada 11, 2017

.

.

105ღ. Cool Girl

Obraz
Hej, hej wam ! Ten czas tak szybko leci... Moje życie przemyka mi przez palce jak szalone...Nie zdąże się nawet obrócić a już koniec tygodnia... Mam tyle rzeczy zawsze zrobionych a jeszcze więcej do zrobienia...Wiecznie zabiegana i czasem nie panująca nad tym co się dzieję...Ten opis idealnie świadczy o mnie...Jedna ważna osoba dla mnie powiedziała mi, że jeżeli na nic nie masz czasu to świadczy o tym jak ambitna jesteś, gdy siadasz i pusto patrzysz się w ścianę bo już nic nie masz do zrobienia to właśnie moment kiedy przestałeś być ambitny...Są to słowa dla mnie bardzo ważne i słowa, którymi kieruję się każdego dnia. A głównym moim mottem kiedy jest naprawdę ciężko to słynny cytat : " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " . Musicie przyznać, że coś w tym jest. Swoje życie dzielę na wiele części, każda z nich jest inna ale bliska sobie. Ważne, aby realizować siebie, swoje cele i swoje marzenia. Mimo wielu potknięć lub kłopotów spotkanych na drodze do celu warto trzymać się swo…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle