Categories


Co takiego znajdziecie na moim blogu ? Otóż jestem osobą o wielu zainteresowaniach z różnych dziedzin. Tak i też ten blog został im poświęcony. Nie zamykam się na jednym temacie, wręcz przeciwnie poruszam ich wiele. Na moim blogu możecie znaleźć wiele rzeczy i różnych kategorii tematycznych. Myślę, że przy takim wyborze każdy z was znajdzie coś odpowiedniego dla siebie samego.Główne kategorie, które górują na moim blogu to :1. Po pierwsze to Diy. Nie da się ukryć, że w mojej głowie roi się od przeróżnych pomysłów. Czy to na ubrania czy też akcesoria czy ozdoby do pokoju. Swoimi pomysłami dzielę się tutaj z wami aby was zainspirować do stworzenia czegoś swojego.


2. Po drugie to Moda. Jest to coś co bardzo mnie interesuję i nigdy mnie nie nudzi. Tworzenie nowych stylizacji, dopasowywanie do siebie różnych fasonów ubrań czy kolorów to moje hobby. Swoimi stylizacjami dzielę się z wami tutaj. Pokazując wam przeróżne zestawienia.
3. Po trzecie to Make Up. Nie ma nic bardziej interesującego jak nadawanie sobie różnego imiczu. Wizaż i make up jest to coś co uważam za naprawdę ważne w każdej stylizacji. Sama się uczę jego robienia na wszelakie sposób. A także i dzielę się tutaj poradami i recenzjami związanymi właśnie z nim.
4. Po czwarte to Podróże. Na moim blogu na pewno nie zabraknie postów poświęconych podróżom. Jest to jedno z moich hobby, którym w przyszłości zamierzam poświęcić część swojego życia. Nie ma nic piękniejszego jak zwiedzanie i odkrywanie nowych kraji, pięknych zakątków i poznawanie innych kultur. Spotykanie różnych ludzi i oglądanie świata. Jest to rzecz , którą kocham i chciałabym rozwijać.

5. Po piąte to Fotografia. Jest to rzecz niesamowita. Jednym obiektywem uchwyty wanie piękna przyrody, ludzi czy obiektów. Fotografia jest jak ludzkie oko dostrzega i piękno i drobne mankamenty, ale w zależności jak się ustawimy ze wszystkiego wyciągniemy coś pięknego. Tak i też tutaj możecie to znaleźć.


To wszystko możecie znaleźć na moim blogu. Jeżeli jest tutaj temat, który Cię interesuje to już teraz zapraszam cię do pozostania ze mną i do obserwacji mnie. Mam mnóstow pomysłów na każdą z tych kategorii więc nie będziesz się ze mną nudził ! <3
Moje zdjęcie
Kingstyyle
Hej nazywam się Kinga mam 17 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .


HAUL ♥ RZECZY DO NOWEGO POKOJU | DEKORACJE DO DOMU | DECOR HOME | ♥ KINGSTYYLE

Archiwum

Pokaż więcej

Posty Na Następnej Stronie

"Miłośniczka mody i nietypowych rozwiązań. Malarka i rysowniczka wszystkiego co mnie otacza. Zakochana w podróżach i pięknych miejscach. Wędrująca przez świat z głową pełną pomysłów. Zdeterminowana marzycielka do osiągnięcia wyznaczonych celów... Wrażliwa z otwartym sercem na ludzkie krzywdy... Tak to ja i miejsce, w którym poznasz mnie lepiej."

@kingstyyle