Follow by Email

Categories


Co takiego znajdziecie na moim blogu ? Otóż jestem osobą o wielu zainteresowaniach z różnych dziedzin. Tak i też ten blog został im poświęcony. Nie zamykam się na jednym temacie, wręcz przeciwnie poruszam ich wiele. Na moim blogu możecie znaleźć wiele rzeczy i różnych kategorii tematycznych. Myślę, że przy takim wyborze każdy z was znajdzie coś odpowiedniego dla siebie samego.Główne kategorie, które górują na moim blogu to :1. Po pierwsze to Diy. Nie da się ukryć, że w mojej głowie roi się od przeróżnych pomysłów. Czy to na ubrania czy też akcesoria czy ozdoby do pokoju. Swoimi pomysłami dzielę się tutaj z wami aby was zainspirować do stworzenia czegoś swojego.


2. Po drugie to Moda. Jest to coś co bardzo mnie interesuję i nigdy mnie nie nudzi. Tworzenie nowych stylizacji, dopasowywanie do siebie różnych fasonów ubrań czy kolorów to moje hobby. Swoimi stylizacjami dzielę się z wami tutaj. Pokazując wam przeróżne zestawienia.
3. Po trzecie to Make Up. Nie ma nic bardziej interesującego jak nadawanie sobie różnego imiczu. Wizaż i make up jest to coś co uważam za naprawdę ważne w każdej stylizacji. Sama się uczę jego robienia na wszelakie sposób. A także i dzielę się tutaj poradami i recenzjami związanymi właśnie z nim.
4. Po czwarte to Podróże. Na moim blogu na pewno nie zabraknie postów poświęconych podróżom. Jest to jedno z moich hobby, którym w przyszłości zamierzam poświęcić część swojego życia. Nie ma nic piękniejszego jak zwiedzanie i odkrywanie nowych kraji, pięknych zakątków i poznawanie innych kultur. Spotykanie różnych ludzi i oglądanie świata. Jest to rzecz , którą kocham i chciałabym rozwijać.

5. Po piąte to Fotografia. Jest to rzecz niesamowita. Jednym obiektywem uchwyty wanie piękna przyrody, ludzi czy obiektów. Fotografia jest jak ludzkie oko dostrzega i piękno i drobne mankamenty, ale w zależności jak się ustawimy ze wszystkiego wyciągniemy coś pięknego. Tak i też tutaj możecie to znaleźć.


To wszystko możecie znaleźć na moim blogu. Jeżeli jest tutaj temat, który Cię interesuje to już teraz zapraszam cię do pozostania ze mną i do obserwacji mnie. Mam mnóstow pomysłów na każdą z tych kategorii więc nie będziesz się ze mną nudził ! <3Komentarze

Popularne posty z tego bloga

124ღ. Blue Greek Climate

115ღ. Girl On Way For Dreams

112ღ. Stylizations At New Years Eve 2017

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle