Posty

Wyświetlanie postów z kwietnia 8, 2017

Follow by Email

66ღ. Puma Velvet With Silver Grey Stylization

Obraz
Hej wszystkim ! Czy to znowu ta zimna i deszczowa pogoda do nas wróciła ? Mam nadzieję, że to tylko przejściowe i już niedługo na niebie znów zawita słońce i zrobi się cieplutko. Koniec tygodnia, mamy weekend. Nie wiem jak u was ale dla mnie bardzo wyczekany. Mam mnóstwo rzeczy do zrobienia, na które najzwyczajniej nie mam czasu w ciągu tygodnia. Niestety rutyna wróciła, i wszystko nabrało tych samych barw co wcześniej. Szczerzę, to jestem zmęczona już szkołą. Nie jestem zmęczona nauką i obowiązkami szkolnymi ale jestem zmęczona i wyczerpana psychicznie. Już niedługo piszę egzaminy końcowe, a kiedy uświadamiam sobie to wszystko to koniec roku zbliża się naprawdę dużymi krokami i ten fakt pomaga mi zbierać siłę na kolejne dni. Pomimo tego mam w sobie dużo motywacji i energii do działania. Dlatego też czasu nie marnuje na patrzenie się w sufit, a jedyne co to działam aktywnie. Wracając do tematyki postu to chciałabym omówić następny trend i przedstawić wam stylizacje jaką wymyśliłam z …

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle