Posty

Wyświetlanie postów z sierpnia 24, 2016

Follow by Email

4ღ . Diy - Grey T-shirt

Obraz
Hej kochani . Przychodzę do was z kolejnym diy , tym razem postawiłam na kolejny basic w odcieniu ciemnego szarego . Postanowiłam nadać mu trochę charakteru . Jeśli jesteś ciekaw jak można to zrobić zapraszam Cie do obejrzenia . ღ
1.Do wykonania potrzebujesz następujących rzeczy : koszulki ( ja wybrałam w odcieniu ciemnego szarego), igły z nitką , zamka ( ja wybrałam biały ) , szpilek , kredy białej , białej wstążki oraz nożyczek. 2. Zaczynamy . Na początku zakładamy naszą koszulkę i zaznaczamy miejsce w którym chcielibyśmy mieć rozcięcie . Moim wyborem było nieco wyżej nad łokciem .Po zaznaczeniu ściągamy naszą koszulkę składamy na pół i odrysowujemy w tym samym miejscu linię rozcięcia na drugim rękawku.

3. Kolejnie od zaznaczonego rozcięcia rysujemy coś podobnego do trójkąta ( zobacz na  zdjęciu ) , a następnie wycinamy nożyczkami .

4. Kolejnym krokiemjestnasze nacięcie . Naciągamy delikatnie tak aby nasze końce rozcięcia się nieco zrolowały do środka . Wokół tego malujemy kredą cos tak…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle