Posty

Wyświetlanie postów z czerwca 29, 2017

.

.

83ღ. Summer's Idea On Cute White Shorts

Obraz
Hejka moi drodzy ! Jak tam u was wakacje ? Mam nadzieję, że wszystko w porządku. Nie wiem czy macie takie samo wrażenie, że czas wakacji tak szybko ucieka. Ledwie się obrócę a już połowa dnia za mną. Czas naprawdę szybko leci co trochę mnie smuci...Wszystko co nas cieszy i co sprawia nam przyjemności tak szybko mija. Więc korzystajcie jak tylko możecie i wykorzystujcie każdą minutę na maximum. Jak już jesteśmy w temacie letnim wakacji mam dla was kolejny post z inspiracją. Otóż przygotowałam dla was post w rozpoczętej przez mnie serii z moim kolejny pomysłem na spodenki na te lato. Tym razem postawiłam na spodenki w kolorze białym. Myślę, że to taki klasyk w szafie na lato tak samo jak jeans'owe spodenki. Nie ma nic piękniejszego jak opalona skóra a właściwie to nogi z prześliczną odbijającą się od niej bielą. Moim zdaniem wygląda to cudnie zwłaszcza podczas wakacji. Ja swoje spodenki w tym pomyśle wzbogaciłam o drobne kryształki, które nieco udoskonala ale i też zróżnicują naszą …

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle