Posty

Wyświetlanie postów z czerwca 29, 2017

Follow by Email

83ღ. Summer's Idea On Cute White Shorts

Obraz
Hejka moi drodzy ! Jak tam u was wakacje ? Mam nadzieję, że wszystko w porządku. Nie wiem czy macie takie samo wrażenie, że czas wakacji tak szybko ucieka. Ledwie się obrócę a już połowa dnia za mną. Czas naprawdę szybko leci co trochę mnie smuci...Wszystko co nas cieszy i co sprawia nam przyjemności tak szybko mija. Więc korzystajcie jak tylko możecie i wykorzystujcie każdą minutę na maximum. Jak już jesteśmy w temacie letnim wakacji mam dla was kolejny post z inspiracją. Otóż przygotowałam dla was post w rozpoczętej przez mnie serii z moim kolejny pomysłem na spodenki na te lato. Tym razem postawiłam na spodenki w kolorze białym. Myślę, że to taki klasyk w szafie na lato tak samo jak jeans'owe spodenki. Nie ma nic piękniejszego jak opalona skóra a właściwie to nogi z prześliczną odbijającą się od niej bielą. Moim zdaniem wygląda to cudnie zwłaszcza podczas wakacji. Ja swoje spodenki w tym pomyśle wzbogaciłam o drobne kryształki, które nieco udoskonala ale i też zróżnicują naszą …

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle