Posty

Wyświetlanie postów z września 12, 2016

Follow by Email

12ღ . White Boho T-shirt

Obraz
Hej kochani . Witam was wszystkich po weekendzie . Myślę że każdy z was naładował baterię i jest zwarty do pracy w nowym tygodniu . Mamy dziś poniedziałek . Szczerze mówiąc nie był to mój mocny dzień . Niestety poniedziałkowe dni nie należą do mich ulubionych dni tygodnia . I większość z nich nie wspominam dobrze . Zawsze czuję się rozemocjonowana po poprzednich dniach odpoczynku . I zazwyczaj w ten dzień wszystko się porządkuję na swoje miejsce i jest on dniem w którym dla mnie wszystko jest porozrzucane . W połowie dnia marzę jednak o tym by już się skończył i to co złego się wydarzyło przeminęło . Przez cały ten dzień czuję niesiony na sobie ciężar . I  wraz z tym idące zmęczenie . Jedyną rzeczą ratującą tą sytuacje mojego złego poczucia jest wyjście na rolki , które od pewnego czasu stały się moim zainteresowaniem . Jednak gdy w takie dni pada czy jest brzydka pogoda i nie mam możliwości wyjścia na nie . Zaszywam się w kuchni . Ale nie po to by sięgnąć po pudełko lodów do lodówki…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle