Posty

Wyświetlanie postów z lipca 3, 2017

Follow by Email

84ღ. Delicate Flounces Powder Pink Skirt With Flower's Bad

Obraz
Hej hej moi mili ! Czy u was też szczęście góruje i uśmiech z twarzy nie schodzi ? Mam nadzieję, że tak właśnie jest! U mnie szczęście rozpiera a uśmiech sam maluje się na twarzy. Jestem tak szczęśliwa, że w końcu mamy te wakacje. Ten rok szkolny zniszczył mnie doszczętnie i bardzo osłabił. Teraz już o tym nie myślę a tylko regeneruje się i zbieram siły. Pogoda u nas jak pogoda zwariowana i czasem niszcząca plany. Raz słońce a zaraz deszcz. Niestety te lato zapowiada się na dosyć chłodne i bardzo zmienne. Pozostając może przy tym kontekście ciepła i raczej tej ładniejszej pogody muszę wam przyznać że ja w tym czasie kocham motywy kwiatów. Nic tak bardziej nie odwzoruje mojego nastroju jak włąsnie ten motyw. Jest bardzo dziewczęcy nadaję nam tak wspaniałego, świeżego i delikatnego wyglądu. Cała nasza sylwetka wygląda tak lekko i naturalnie. Przechodziłam koło milion dziewczyn i doszłam do wniosku, że w okresie lata i wiosny wyglądamy najpiękniej. Mam wrażenie, ze włąsnie słońce rozprom…

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle