Posty

Wyświetlanie postów z lipca 3, 2017

.

.

84ღ. Delicate Flounces Powder Pink Skirt With Flower's Bad

Obraz
Hej hej moi mili ! Czy u was też szczęście góruje i uśmiech z twarzy nie schodzi ? Mam nadzieję, że tak właśnie jest! U mnie szczęście rozpiera a uśmiech sam maluje się na twarzy. Jestem tak szczęśliwa, że w końcu mamy te wakacje. Ten rok szkolny zniszczył mnie doszczętnie i bardzo osłabił. Teraz już o tym nie myślę a tylko regeneruje się i zbieram siły. Pogoda u nas jak pogoda zwariowana i czasem niszcząca plany. Raz słońce a zaraz deszcz. Niestety te lato zapowiada się na dosyć chłodne i bardzo zmienne. Pozostając może przy tym kontekście ciepła i raczej tej ładniejszej pogody muszę wam przyznać że ja w tym czasie kocham motywy kwiatów. Nic tak bardziej nie odwzoruje mojego nastroju jak włąsnie ten motyw. Jest bardzo dziewczęcy nadaję nam tak wspaniałego, świeżego i delikatnego wyglądu. Cała nasza sylwetka wygląda tak lekko i naturalnie. Przechodziłam koło milion dziewczyn i doszłam do wniosku, że w okresie lata i wiosny wyglądamy najpiękniej. Mam wrażenie, ze włąsnie słońce rozprom…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle