Posty

Wyświetlanie postów z kwietnia 25, 2017

Follow by Email

70ღ. Powder Pink Velvet Like About Pixie

Obraz
Hejka moi kochani ! To znowu ja ! Witam was w dzisiejszym poście.  Dzisiaj dosyć pozytywnie u mnie. Egzaminy zakończone więc i też troszkę więcej czasu dla siebie. Ostatni czas był dla mnie naprawdę ciężki. Wiele rzeczy wyważyło się w tym samym czasie, że sama nie wiedziałam co pierwsze zrobić i za co się zabrać. Dotyczyło to przede wszystkim przygotowań do egzaminów ale także i mojego życia prywatnego. Na szczęście ten napięty czas już zelżał i w końcu mam czas tak jakby dla siebie, dla rzeczy, które są dla mnie ważne i mnie interesują. Powiem wam, że taki tryb życia jest naprawdę męczący w zależności od tego jakie rzeczy robimy. Czy robimy je z przymusu czy takie, które naprawdę chcemy robić. Ja teraz mam czas na te rzeczy, które chce robić i choć jest ich jeszcze więcej to i tak dla mnie nie sprawiają one wiele trudności. Ja przychodzę do was dzisiaj z postem myślę, że bardzo wiosennym. A to dlatego, że mam dla was kolejną stylizację a co za tym idzie sesję zdjęciową. Jak wiecie je…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle