Posty

Wyświetlanie postów z września 2, 2016

Follow by Email

8ღ . BACK TO SCHOOL - Diy organizer box

Obraz
Hej kochani jak tam rozpoczęcie i pierwszy dzień szkoły ? Dobrze wam minęły te dwa dni ? Mamy weekend więc czas na odpoczynek nabrania energii i głębokiego oddechu na przyszły tydzień . Myślę że będzie dobrze wszystko u was . I życzę pozytywnego myślenia na ten rok szkolny samych dobrych ocen sukcesów i mile spędzonego czasu . Ja dzisiaj wpadam do was z ostatnim trzecim postem z serii BACK TO SCHOOL myślę jeszcze nad podsumowaniem tej serii ale wszystko wyjdzie w trakcie . W dzisiejszym poście kolejnym diy chce wam przedstawić jak można z takiej dosyć niebywałej rzeczy zrobić ją w inny sposób i nadać jej inną czynność do użytku . Chcę wam pokazać jakie zastosowanie może mieć zwykła skrzynka na owoce lub warzywa które pewnie często widzieliście w supermarkecie lub na targach .Jeżeli jesteś ciekaw co można z niej wyczarować : Zapraszam do oglądania : 

1.Do wykonania tej rzeczy będziesz potrzebował : Skrzynki po owocach /warzywach znajdziesz ją w supermarketach lub na targach ( ja jednak…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle