Posty

Wyświetlanie postów z października 8, 2016

Follow by Email

22ღ . Diy - Glass with Flowers

Obraz
Cześć wszystkim . Witam się z wami w sobotę , tak właśnie w sobotę . Chyba po raz pierwszy od początku prowadzenia mojego bloga . W każdym razie przychodzę dzisiaj do was z nowym postem z serii Diy . Jak mogliście zauważyć jestem bardzo kreatywna i mam miliony pomysłów na różne rzeczy które gdziekolwiek zobaczę . Od razu w głowie zaświeca się lampka co można z tym zrobić . Tak i właśnie dziś chce wam pokazać co zobaczyłam i na co miałam pomysł . Diy te jest tym razem do pokoju jako ozdoba . A więc ostatnio w moje ręce wpadły butelki po śmietanie . Tak właśnie po śmietanie . Zużyte stały sobie w szafce . I gdy je zobaczyłam od razu miałam na nie pomysł . W moim użytkowaniu będą pełniły wazon w kompozycji z sztucznymi kwiatami . Jeżeli jesteś ciekaw co z tego zrobiłam zapraszam ci do dalszej części posta : 


1.Do wykonania tego potrzebujesz : 3 butelek po śmietanie , białej wstążki , koralików /perełek , 3 sztucznych kwiatów ( ja wybrałam dwa różowe i jeden kremowy ) .


2. Znajdujemy miejs…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle