Posty

Wyświetlanie postów z lutego 5, 2017

Follow by Email

52ღ . My Make Up & Tips & Proposition on Beautician & My Anecdotes

Obraz
Hejka wszystkim ! Po dłuższej przerwie na blogu znów pojawiam się tutaj z nowym postem i nie tylko bo i również z  nowym pomysłem . Dzisiejszy post jest bardzo rozbudowany i jest w nim wiele rzeczy zawartych . Chciałabym podzielić się z wami moimi kosmetykami , które stosuje na co dzień do szkoły . Chciałabym wam przedstawić moje rady związane z makijażem oraz triki których używam . Chciałabym również przedstawić wam mój pomysł na wykonanie własnej kosmetyczki . Z doświadczenia wiem , że kosmetyczki potrafią być naprawdę drogie a wymagają dosyć częstej zmiany . Dlatego ja postanowiłam wykonać kosmetyczkę sama inspirowaną kosmetyczkami drogeryjnymi . A w końcowej części postu chciałabym podzielić się z wami moimi anegdotkami szkolnym związanymi także z makijażem . Jak po zapowiedzi widzicie cały post jest poświęcony tematyce kosmetyków i makijażu . Jest on dosyć rozległy i wiele inspiracji możecie w nim znaleźć . Już bez przedłużania serdecznie zapraszam was do zobaczenia całego postu …

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle