Posty

Wyświetlanie postów z listopada 4, 2016

Follow by Email

30ღ. Diy Mirror With Little Diamond

Obraz
Hej moi mili . Witam się z wami w piątkowy wieczór . Mam nadzieję że  tego powodu wszystkim dopisuje humor . Ja bez większego rozpisywania się witam was i zarazem przychodzę  nowym postem z serii Diy . Mam dzisiaj pomysł dla was na rzecz do pokoju . Jak po tytule możecie zobaczyć chodzi tutaj konkretnie o lustro . Tak , przerobienie lustra . Tak ostatnio przeszukiwałam garaż i natknęłam się na pewne lustro . I jak to ja zaraz lampka w głowie co można z nim zrobić . Jak mogliście zobaczyć od początku mojego blogu dodaje posty modowe jak i z tym co robię . Lubię bardzo to robić ponieważ są to rzeczy oryginalne których nikt inny nie będzie miał . Inspiruje się materiałami i inspiracjami w internecie lecz zawsze próbuje pokazać daną inspiracje w swój sposób bez kopiowania .Staram się aby rzeczy były inne , różniły się od tych ,które już został zrobione przez innych i aby były równocześnie ciekawe dla was . Jeżeli teraz tez jesteś ciekaw co moja głowa wymyśliła . Zostań tutaj i  zobacz pos…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle