Posty

Wyświetlanie postów z lipca 31, 2017

Follow by Email

89ღ. Decorate Flowers On White Casual Shirt To Set With Shorts

Obraz
Cześć wszystkim ! Tu Kinga i witam was serdecznie w nowym poście. Siadam teraz przed laptopem bo mam chwilkę czasu aby wam coś napisać. Tyle się u mnie dzieję, że moja obecność tutaj jest mniejsza. Będę się starała to zmienić jak najszybciej gdy tylko wszystko sobie poukładam. W tym poście, którego właśnie dla was pisze przygotowałam pomysł i myślę, że będzie on naprawdę ciekawy. Pewnie każdy z was choć raz w życiu czy to na instagramie czy na fasebook'u czy na tumblr'e widział śliczne kombinezony, kompleciki ze stron azjatyckich. Tak, ja sama je widziałam i jestem nimi totalnie zauroczona. Jedna rzecz, która wprawia mnie w obawy to jakie to będzie i czy będzie to zgodne z tym co na zdjęciu. Wiem, że większość z was ma taki sam problem i obawy jak ja. Patrząc ostatnio na swoje spodenki, które wykonałm w ostatnim poście. Naszła mnie myśl aby do tych spodenek stworzyć jeszcze nakrycie zwierzchnie. W szafie wisiała mi moja koszula, którą bardzo dawno kupiłam na wyprzedaży. Na moj…

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle