Posty

Wyświetlanie postów z grudnia 16, 2017

Follow by Email

109ღ. A Girl In A Mysterious Brick Building

Obraz
Hejka kochani ! Nareszcie weekend, już nie mogłam się doczekać. A to dlatego, że przyszło na mnie jakieś przesilenie zimowe i totalnie nic mi się nie chce...Nie wiem czy wy też tak macie ale ja najchętniej schowałabym się pod kołdrę i już nie wychodziła....Mój humor również do najlepszych nie należy...To wszystko przyszło na mnie wraz z zimą....Mnóstwo osób nas otacza...I z mnóstwo ma ludźmi mamy do czynienia na co dzień...Różne charaktery, różne gusta, różne poglądy, różne zainteresowania...I chodź wiele nas różnie to jednak wszystko łączy...Mówi, że czasem ktoś jest dwulicowy...A czy naprawdę tak jest ? Pojęcie dwulicowość ma wiele tłumaczeń...Ale czy nie większość z nas jest taką osobą? Z jednej strony przesłodkim aniołkiem a z drugiej strony diabełkiem o ostrych rogach...Większość ludzi prezentuję właśnie te dwulicowość...Mało z nas trzyma się własnego zdania, własnych myśli...Ulega lekkim bądź mocniejszym wpływa manipulacji grup, osób...Udaje kogoś, kim naprawdę nie jest..Robi rz…

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle