Posty

Wyświetlanie postów z grudnia 16, 2017

.

.

109ღ. A Girl In A Mysterious Brick Building

Obraz
Hejka kochani ! Nareszcie weekend, już nie mogłam się doczekać. A to dlatego, że przyszło na mnie jakieś przesilenie zimowe i totalnie nic mi się nie chce...Nie wiem czy wy też tak macie ale ja najchętniej schowałabym się pod kołdrę i już nie wychodziła....Mój humor również do najlepszych nie należy...To wszystko przyszło na mnie wraz z zimą....Mnóstwo osób nas otacza...I z mnóstwo ma ludźmi mamy do czynienia na co dzień...Różne charaktery, różne gusta, różne poglądy, różne zainteresowania...I chodź wiele nas różnie to jednak wszystko łączy...Mówi, że czasem ktoś jest dwulicowy...A czy naprawdę tak jest ? Pojęcie dwulicowość ma wiele tłumaczeń...Ale czy nie większość z nas jest taką osobą? Z jednej strony przesłodkim aniołkiem a z drugiej strony diabełkiem o ostrych rogach...Większość ludzi prezentuję właśnie te dwulicowość...Mało z nas trzyma się własnego zdania, własnych myśli...Ulega lekkim bądź mocniejszym wpływa manipulacji grup, osób...Udaje kogoś, kim naprawdę nie jest..Robi rz…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle