Posty

Wyświetlanie postów z marca 14, 2017

Follow by Email

61ღ. Famous Trend On My Powder Pink Blouse

Obraz
Hejka moi kochani ! Wedle mojej obietnicy stawiam się z nowym postem po niedługiej przerwie. Na początku chciałabym wam powiedzieć , że dzisiaj i jutro będziecie mogli spotkać mnie na przedmieściach Warszawy a to dlatego , że będę na wycieczce szkolnej. Jak już kiedyś wam pisałam ja te miasto, naszą stolice kocham i uwielbiam w niej przebywać. Dlatego też możecie sobie wyobrazić jak wiele radości sprawia mi ta myśl, że tutaj jestem. Uwielbiam ją przede wszystkim za różnorodność ludzi jaka tutaj występuję ale także za tą wyjątkową atmosferę. Dla mnie jest to świetny czas do nabrania nowych inspiracji, nowych pomysłów a także poznania nowych rzeczy. Ja jestem osobą bardzo ciekawą różnych rzeczy kochającą podróżować. Najmniejsze nawet podróże czy wycieczki sprawiają mi wiele radości. W dzisiejszym poście chciałabym wam przedstawić mój kolejny pomysł na tym razem na pudrowo-różową bluzeczkę. Inspiracja na ten pomysł wzięła się przede wszystkim z bardzo modnego trendu na kabaretki. Szczerz…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle