Posty

Wyświetlanie postów z stycznia 31, 2017

.

.

51ღ. Beautiful Grey Fur Cap With PonPon

Obraz
Cześć kochani ! Witam się z wami w nowym poście . Ja właśnie zakończyłam swoje dwutygodniowe ferie a co za tym idzie rozpoczęłam szkołę . Powiem wam szczerze , że na razie nie potrafię znaleźć dla siebie miejsca tam . Mam takie dziwne uczucie ...Co ja tutaj robię ? ...Zazwyczaj tak właśnie mam i powroty dla mnie są ciężkie i długo zajmuję mi przyzwyczajenie się do tej sytuacji . Ale dam sobie radę i jakoś będzie . Przechodząc do dzisiejszego postu przygotowałam dla was kolejną stylizację i krótką pogadankę na temat jednego z trendów zimowych . Tej zimy bardzo popularne są wstawki futerka w przeróżnych miejscach . W sieciówkach mogliście znaleźć przeróżne rzeczy z udziałem futra . W te wspomniane wyżej rzeczy wchodzą futerka przy kapturach kurtek , pomponiki przy czapkach zimowych , wstawki futerka przy różnych rodzajach butów , pomponiki lub wstawki futerka na bluzach czy sweterkach a także i skarpetkach . Do tego trendu można tez zaliczyć pomponiki jako breloczki do torebek , które j…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle