Posty

Wyświetlanie postów z grudnia 14, 2016

Follow by Email

39ღ . Powder Pink & Pastel Colors Outfit

Obraz
Cześć wszystkim ! Czy u wszystkich już za oknem biało ? U mnie raz widać biały puch otulający drzewa a raz wodę płuczącą drzewa . Jak i pogoda tak i temperatura zmienia się z plus na minus i odwrotnie . Ja oczywiście jestem fanką tych temperatur na plusie gdyż okropny ze mnie zmarzluch i choćbym ubrała na siebie pięć grubych swetrów i dwie pary grubych skarpet  nadal będzie mi zimno . Lecz w tym wszystkim da się tez znaleźć choćby ziarenko szczęścia . Pomimo zimna i chłodnego wiatru , pora ta jaką jest zima jest porą roku wprowadzająca charakterystyczny klimat . Dookoła wszystko przyprószone białym puchem , porozwieszane lampki , kiermasze i ogromna choinka stojąca w centrum miasta . Rzeczy te odmieniają tą srogą nie przyjemną zimę w coś naprawdę  pięknego i przyjemnego . Nie wiem jak wam ale mi ten puch , światełka bardzo nawiązują do rodzinnego ciepła ....Mówiąc tutaj o cieple chciałabym  nawiązać do dzisiejszego tematu postu . Mianowicie wcześniej wspomniane ciepło odwołując się do…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle