Posty

Wyświetlanie postów z sierpnia 22, 2016

Follow by Email

3ღ.Me & my time

Obraz
Cześć kochani przychodzę do was z nowym postem .Czy tak jak ja lubicie czasem zostawić to wszystko co się dzieję wokół was i zostać sam na sam ze sobą . Bez żadnych hałasów , komentarzy ,po prostu sami . Zostać w miejscu gdzie tylko wy sie liczycie , gdzie słyszycie tylko swoje myśli , tylko swoje zdanie .Gdzie możecie sobie wszystko przemyśleć , rozważyć , i podjąć decyzje . I wtedy liczy sie tylko to co wy naprawdę uważacie za rozsądne .Ja korzystając z pięknej sierpniowej pogody która rzadko w tym roku nas rozpieszcza , udałam się właśnie na zdjecia w takie miejsce gdzie byłam tylko ja i aparat .Sami zobaczcie :  ღSHORTS : BERSHKA T-SHIRT : BUTIQUE SHOES : BUTIQUE WATCH : GENEWA BAG : CROPP  YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle