Posty

Wyświetlanie postów z listopada 8, 2016

Follow by Email

31ღ. Dirty Pink Shoes With Small Far

Obraz
Witajcie kochani . Witam was w kolejnym poście . Dzisiejszy post będzie dotyczył moich małych sugestii i obserwacji związanych z trendami jesieni . Jesień , jesień... Sklepy wypełnione kurtkami  ,płaszczami , szalami i czapkami . Czuć definitywny powiew jesieni .Przechodząc koło wielu sklepów,zatrzymując się przed wieloma witrynami i spoglądając na manekiny wystawowe .Dostrzegłam wiele podobieństw pomiędzy różnego typu sklepami . Otóż podobieństwa są następujące . Po pierwsze kroje płaszczów , kurtek czy bezrękawników są bardzo zbliżone do siebie często różnią się tylko małymi detalami , kolorami czy dodatkiem futerka . Drugim aspektem jest różnica w materiale . Pomimo iż nasze oko widzi zbliżone do siebie odcienie kolorów i wydaję nam się iż stają się one identyczne różnica polega w materiale . Jeżeli wzięlibyście do porównania da płaszcze które wydają wam się być identyczne tylko z rożnymi metkami . Sprawdźcie zawartość materiału . Może właśnie tam znajduję się główna różnica materi…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle