Posty

Wyświetlanie postów z września 23, 2016

.

.

17ღ. Paradise & White Jeans

Obraz
Hej wszystkim . Znów widzimy się w piątkowy wieczór. Nie wiem jak wam , ale mi te tygodnie tak szybko lecą . Początek tygodnia i jego start był marny wręcz do niczego . Jednak z każdym dniem wszystko nabierało rozmachu i stawało się o niebo lepsze . Na wszystko miała też wpływa pogoda .Czy to na mój humor , nastrój czy samopoczucie . Otóż na szczęście deszcz poszedł i wyświeciło słoneczko . Niestety zimno zostało ale ważne że promyki słońca się pojawiły i wszystko naprawiły . W sumie nie mam się co dziwić że zimno zostało przecież wczoraj był pierwszy dzień jesieni . Nie mam co wymagać od pogody . Nastaje przecież już zimniejsza pora roku jaką jest jesień . I nie będzie już słońce grzało teraz to jednak trzeba już przybrać na siebie coś cieplejszego .Mam tutaj na myśli sweterki . Powiem szczerze mam małą obsesje na punkcie sweterków . Nie ważne jaki to rodzaj czy to przez głowę , z golfem czy to cardigan nie ważne . Najważniejsze że sweter . Czy jest zimno i jest mróz czy jest gorąco …

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle