Posty

Wyświetlanie postów z marca 31, 2017

Follow by Email

64ღ. Soft Lace White Dress With Copper Color

Obraz
Hejka kochani ! Co u was słychać ? Jeśli pamiętacie z ostatniego postu pisałam wam, że humor mi nie dopisuje. Tak niestety było..Przez ostatnie kilka dni postanowiłam skupić się tylko na sobie. Postanowiłam być troszkę egoistyczna wobec ludzi. Zaczęłam bardziej patrzeć na dobro swoje a nie dobro innych. Jestem osobą,która zawsze chcę dogodzić każdemu, chce pomóc każdemu i zrobić wszystko tak aby było dobrze. Ale często w tym wszystkim zapominam o swoim dobrze i później bardzo cierpię. Ludzie tego nadużywają, wykorzystują to co bardzo mnie boli. I właśnie kilka dni temu powiedziałam dość tego. Stanęłam przed lustrem i powiedziałam sama sobie " Kinga teraz czas patrzeć na siebie". Powiem wam, że w pierwszym momencie było to trudne. Jak to codzienność, nie brak problemów i różnych zadań do wykonania. Tak i mnie napotkało wiele. I właśnie w tych momentach powiedziałam te najsłynniejsze " Nie ", którego czasem trudno jest nam użyć. Szczerze to proste słowa a potrafią wi…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle