Posty

Wyświetlanie postów z stycznia 4, 2017

Follow by Email

45ღ. New Idea On White Cap

Obraz
Witajcie kochani w nowym roku ! Witajcie także w nowym poście . Za nim powiem wam cóż dzisiaj dla was przygotowałam , chciałabym zacząć od czegoś innego . Mianowicie życzyć wam jeszcze raz szczęśliwego nowego roku , spełnienia marzeń a także nie stracenia ani minuty w ciągu całego roku . Drugą rzeczą , o której chce wam powiedzieć w sumie to podziękować jest sprawa dotycząca mojego bloga . Mojego bloga prowadzę od pół roku . Bardzo szybko zleciał mi ten czas . Blog stał się dla mnie naprawdę ważna rzeczą , stał się obowiązkiem a także hobby , które uwielbiam robić . Dlatego teraz chciałabym wam podziękować za to że , byliście ze mną przez ten czas i mnie oglądaliście . Mam nadzieję , że będzie was coraz więcej a ci , którzy już ze mną są , że zostaną na dłużej . Chciałabym także żebyście uaktywnili się na moim blogu w komentarzach . Jak to mówią.....Nowy rok , nowa ja i nowe pomysły . Tak i też dzisiaj tak na rozpoczęcie przygotowałam dla was nowy pomysł na zrobienie czapki z daszkiem…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle