Posty

Wyświetlanie postów z września 30, 2016

Follow by Email

20ღ . Brown & Pink Outfit

Obraz
Cześć wszystkim . Witam się z wami tutaj w piątkowy wieczór . Tydzień minął trymiga i kolejny weekend , z którego bardzo się cieszę . Szczerze po całym tygodniu jestem tak zmęczona . Mój organizm na każdym kroku mi to pokazuję . Ten tydzień od początku rozpoczął się źle . Później natomiast leciał z dnia na dzień tak samo źle jak w pierwszy dzień .Tam drobne sytuacje momenty dające szczęście , które wydarzyły się gdzieś w ciągu tych dni nieco poprawiły stan rzeczy ale natłok przygnębiających sytuacji codziennych zabierał całe szczęście i wszystko traciło urok . Ale jest też wyjście z tej złej chandry .Otóż od dwóch /trzech dni u mnie panuje wysoka temperatura jak na jesienną pogodę . Przyświeca nam słoneczko cieplutko . Promyki słońca przebijają przez okna i świat zaraz się zmienia i jest taki piękny . Pogoda jak dla mnie ma duże znaczenie na moje samopoczucie . A taka która panuje od dwóch / trzech dni jest dla mnie lekiem na wszystkie trudności . Jesienna pogoda wiadomo jaka bywa zmi…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle