Posty

Wyświetlanie postów z grudnia 19, 2016

Follow by Email

40ღ. WINTER DECORATIONS : Mirror Picture

Obraz
Hej Kochani ! Witajcie , witam się z wami w ostatni poniedziałek przed świętami .  Pomyślałam sobie że fajnie by było aby i tutaj u mnie na blogu było czuć zimę i świąteczną aurę . Postanowiłam przygotować dla was serię świątecznych pomysłów diy , które możecie wykonać w każdym domu . Będę się do was odzywała częściej i z nowymi pomysłami tak abyście się nie nudzili a może i nawet zainspirowali . Moją serie postów nazwałam Winter Decorations . Seria ta będzie składała się z 3 postów , które zobaczycie w najbliższym tygodniu . Dekoracje nie będą odnosiły się tylko do świąt ale także i panującej za oknem zimy . Przygotowania ruszyły w każdym domu więc i ruszą na moim blogu . Jeżeli jesteś ciekaw co takiego przygotowałam to ja cie gorąco zapraszam na tydzień ze mną . Myślę , że ci się spodoba i zostawisz coś po sobie . Zapraszam do oglądania : 
Do wykonania niezbędne będą :  wieczko z pudełka po butach , folia aluminiowa , brystol A1 , nożyczki , klej w sztyfcie oraz klej na gorąco :

1. Kr…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle