Posty

Wyświetlanie postów z października 13, 2017

Follow by Email

101ღ. Fashion Girl With Pumpkins in Autumn

Obraz
Hejka kochani ! Zabrakło mnie tutaj z wami przez dłuższy czas. Niestety brzydka pogoda, obowiązki związane ze szkołą spowodowały mój brak tutaj. Ale już do was wracam kochani i posty będą się pojawiały co 4 dni i harmonogram postów wróci do normy. Pogoda jak na razie ( nie zapeszając ) nam dopisuje. Gdy jest śliczna pogoda to i cały krajobraz robi się cudowny. Żółte, czerwone, brązowe, pomarańczowe drzewa i prześwity słoneczka przez te kolorowe liście to coś pięknego. Ja kocham taką pogodę i scenerię. Uczęszczam teraz do Liceum plastycznego dlatego skupiam swoją uwagę w większości na tę właśnie scenerię ponieważ na lekcjach malarstwa mam ją cały czas. Moją uwagę na dzisiejsze zdjęcia przyciągała sceneria z dyniami. Nie wiem jak wy ale mi dynie kojarzą się bardzo z jesienią i kiedy tylko je widzę to od razu wiem, że zapanowała już jesień. Całej scenerii towarzyszyła moja stylizacja. Połączyłam modny kolor burgund owy z klasycznym denimem i klasyczną bielą. Kolorem zainspirowąłam się z …

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle