Posty

Wyświetlanie postów z października 13, 2017

.

.

101ღ. Fashion Girl With Pumpkins in Autumn

Obraz
Hejka kochani ! Zabrakło mnie tutaj z wami przez dłuższy czas. Niestety brzydka pogoda, obowiązki związane ze szkołą spowodowały mój brak tutaj. Ale już do was wracam kochani i posty będą się pojawiały co 4 dni i harmonogram postów wróci do normy. Pogoda jak na razie ( nie zapeszając ) nam dopisuje. Gdy jest śliczna pogoda to i cały krajobraz robi się cudowny. Żółte, czerwone, brązowe, pomarańczowe drzewa i prześwity słoneczka przez te kolorowe liście to coś pięknego. Ja kocham taką pogodę i scenerię. Uczęszczam teraz do Liceum plastycznego dlatego skupiam swoją uwagę w większości na tę właśnie scenerię ponieważ na lekcjach malarstwa mam ją cały czas. Moją uwagę na dzisiejsze zdjęcia przyciągała sceneria z dyniami. Nie wiem jak wy ale mi dynie kojarzą się bardzo z jesienią i kiedy tylko je widzę to od razu wiem, że zapanowała już jesień. Całej scenerii towarzyszyła moja stylizacja. Połączyłam modny kolor burgund owy z klasycznym denimem i klasyczną bielą. Kolorem zainspirowąłam się z …

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle