Posty

Wyświetlanie postów z stycznia 6, 2018

Follow by Email

113ღ. Gold Girl In Enigmatic Garden

Obraz
Hejka kochani ! Nowy rok się rozpoczął a co za tym idzie nowe wyzwania, problemy i nowe możliwości...Każdy z nas otrzymuje nowa czystą kartę i sam decyduje co z nią zrobi...Czy zapisze ją pozytywnymi wspomnieniami i wyznaczy cele do zrealizowania czy nie zapisze jej wcale...Wszystko zależy do nas, każdy z nas ma szansę i możliwość na osiągnięcie cele...Wystarczy tylko chcieć..Dlaczego więc za swoje błędy, porażki i zwykłe lenistwo obwiniamy innych ludzi a nie siebie...Dlaczego wyżywamy się na osobach, które coś w życiu chcą osiągnąć za swoje lenistwo i braku motywacji do działania...Dlaczego tak łatwo jest nam coś zbezcześcić a pochwalić przychodzi tak trudno...? Tak wiele pytań można zadać dlaczego, dlaczego i dlaczego....Tak wiele hejtów można znaleźć dzisiaj w internecie, usłyszeć na ulicy czy usłyszeć za swoimi plecami...Tak wiele bólu i smutku sprawiają. Często sami ich używamy by się wyżyć za hejty usłyszane na nasz własny temat...Hejtujemy to co inni robią gdy my nie robimy nic…

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle