Posty

Wyświetlanie postów z maja 30, 2017

Follow by Email

77ღ. Beautiful Inspiration On Baby Blue Jeans With Pearls

Obraz
Cześć moi drodzy ! A tak właściwie to moje drogie bo myślę, że dzisiejszy post jest skierowany typowo dla was dziewczyny. Otóż pewnie każda z was była przez ostatni czas w jakimś centrum handlowym. Czy to na spotkaniu z przyjaciółką, drobnych zakupkach a może i na porządniejszych zakupach na lato? Byłam także i ja a dokładnie to na kawie. Siedząc przy gorącej kawce przeglądałam instagrama szukając inspiracji na kolejne posty dla was. Siedząc tak sobie po chwili obróciłam głowę w prawo a tam w witrynie zobaczyłam jeansy. Jeans'y, które tak bardzo mi się spodobał, że od razu pobiegłam je zobaczyć. A spodobały mi się dlatego iż były naprawdę niespotykane i wyróżniające się. Wiecie że takie wyróżniające się rzeczy  ja uwielbiam i bardzo mnie interesują. Weszłam więc do sklepu i z niego wyszłam bez tych pięknych spodni. A dlaczego...To proste tak mnie zainspirowały, że powiedziałam sobie samej że je zrobię i wam je pokaże. Pobiegłam więc do pobliskiej pasmanterii ,zakupiłam woreczek pe…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle