Posty

Wyświetlanie postów z grudnia 26, 2017

Follow by Email

111ღ. Merry Christmas 2017

Obraz
Cześć moi drodzy ! Przerwa świąteczna się właśnie zaczęła i ja zamiast leniuchować i odpoczywać to dostałam ogromnego power'a do działania. Moja lista rzeczy do zrobienia się nie kończy...Wręcz ciągle, każdego dnia coś na nią przybywa...I choć przyprawiam sobie dużo pracy powiem wam totalnie mnie to nie męczy, wręcz przeciwnie odpoczywam przy tym tak samo jakbym leżała w łóżku i nic nie robiła...Wszystko dlatego, że robię to na co wiecznie nie miałam czasu, a wykonywanie tego daje mi ogromną satysfakcje i bardzo mnie cieszy...Święta już pomału dobiegają końca. Myślę, ze każdy z nas przez te trzy dni tak się objadł, ze nie potrafił się ruszyć z fotela...Powiem wam, że mam takie wyrzuty sumienia aczkolwiek już jutro wracam do normalności i wracam do ćwiczeń...Na te święta chciałabym wam życzyć wszystkiego dobrego w nowym roku, dużo zdrowia szczęścia, uśmiechu na twarzy i realizacji swoich marzeń i samego siebie, spędzenia tego czasu w gronie najbliższych i radości z nadchodzącego no…

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle