Posty

Wyświetlanie postów z grudnia 22, 2016

Follow by Email

41ღ. WINTER DECORATIONS : Small Material's Hearts

Obraz
Cześć wszystkim ! Tak jak obiecałam wcześniej , w poprzednim poście , że wpadnę tutaj do was częściej . Tak i też się stanie . Otóż dzisiaj zjawiam się tutaj z nowym i kolejnym postem . Rozpoczęłam serię zimową . Jak i wspomniałam będą to ozdoby świąteczne robione przeze mnie samą . Dzisiaj chciałabym wam przedstawić mój drugi pomysł na ustrojenie pokoju w klimacie zimowym . Jak i też zimowy klimat to charakterystyczny biały kolor . Jak i biały kolor to i poczucie lekkiego chłodu , elegancji i czystości . Każdemu zima kojarzy się z ciepłymi kocami , poduszkami ,sweterkami , futerkami , skarpetkami i wieloma innych rzeczy . Nie bez powodu zostały wspomniane przeze mnie poduszki . Gdyż w dzisiejszym poście powołałam się na poduszkę . Mianowicie użyłam sposobu szycia poduszki by właśnie w ten podobny sposób wykonać swoje małe poduszeczki . Poduszeczki te są wykonane z materiału i wypchane watą o kształci małych serduszek . Chcę wam pokazać że poduszka nie tylko musi mieć zastosowanie do …

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle