Posty

Wyświetlanie postów z marca 18, 2017

Follow by Email

62ღ. Powder Colors In Light Delicate Spring Outfit

Obraz
Cześć wszystkim! Witam się wami w sobotnie popołudnie. Nie wiem jak u was ale u mnie przysłowie w marcu jak w garncu sprawdza się idealnie. Pogoda zmienia się z dnia na dzień. Raz świeci ślicznie słońce na drugi dzień pada. Powiem wam szczerze, że i tak mnie to nie smuci wręcz cieszy, że przynajmniej nie jest tak zimno i nie pada śnieg. Dzisiaj ponownie przychodzę do was z nowym postem, w którym to chciałabym wam po krotce powiedzieć jak wyglądają moje przygotowania do sezonu wiosennego i co na ten sezon zakupiłam i co zamierzam nosić. Dla mnie w sezonie wiosennym nie może zabraknąć moich ukochanych pudrów dlatego też większość swojej uwagi skupiam na rzeczach w tych kolorach. Oczywiście pozostaje również przy swoich basic'ach czyli kolorze szarym i bieli, których nie może zabraknąć w tym sezonie. Jeżeli chodzi o zakupy to jestem totalnym zdobywcą wyprzedaż owym. Większość mojej szafy pochodzi z wyprzedaży. Kocham na nie chodzić i wynajdywać tak zwane perełki za naprawdę niskie ce…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle