Posty

Wyświetlanie postów z października 5, 2016

Follow by Email

21ღ . Cardigan & Skin Shoes

Obraz
Hejka kochani . Jestem . Melduję się z gotowością do pracy na blogu . Systematyczność moich postów została w tym tygodniu naruszona a wszystko to spowodowane tym że oddałam laptop do serwisu i nie miałam jak do was napisać . Od poniedziałku nie miałam także czasu na nic . Poprzednie dwa dni spędziłam na wyjeździe szkolnym i sprawy się nieco pokomplikowały . Ale ważne że już jestem . Ostatnia pogoda jest fatalna . Ciągle pada , siąpi deszczem i do tego jest bardzo zimno . Mam nadzieję że w najbliższym czasie się rozpogodzi i na termometrze pojawią się dodatnie stopnie . Bo od takiej pogody dostaje chandry i wszystko jak tylko wstanę jest na " nie ". Czy wy tez tak macie ? W takim czasie niczego się nie chce i jest się zdenerwowanym bez powodu . Ale już nie dręczmy tego tematu . Ja dzisiaj przychodzę do was z postem z sesji zdjęciowej .Zawiera ona tym razem aż dwa swetry połączone ze sobą w jednolity outfit . Jak pewnie wiecie jestem wielką ulubienicą swetrów . Kocham w nich c…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle