Posty

Wyświetlanie postów z września 27, 2017

.

.

99ღ. Hat Girl In The Forest

Obraz
Hej moje drogie, moi drodzy ! Za oknem znów zawitało słoneczko z czego jestem ogromnie zadowolona. Nic bardziej mnie nie motywuje jak pobudka rano promieniami słońca. Daje mi tyle motywacji na cały dzień. Kiedy świeci Słońce to i na mojej twarzy świeci uśmiech. Jeden z tych słonecznych dni wykorzystałam aby zrobić sesje dla was. Jest to ciężkie do wykonania kiedy ciągle pada i jest brzydka pogoda ponieważ zdjęcia nie wychodzą zbyt atrakcyjnie. Ten dzień był jednak dniem ciepłym słonecznym, który dał mi ponownie ogrom motywacji i determinacji...Staram się czerpać nawet z tak prostych rzeczy jak najwięcej się da pozytywnej energii... Tak naprawdę to ona jest kluczem do osiągnięcia wyznaczonego celu...Wspominałam wam wiele razy, że kocham modę nie za modne ubrania ale za to, że każdego dnia może zmienić nas w innego człowieka. Każdego dnia możesz wyglądać inaczej....Każdego dnia możesz nadać sobie inny charakter...Każdego dnia możesz być kimś innym...To właśnie ta rzecz tak bardzo mnie i…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle