Posty

Wyświetlanie postów z września 27, 2017

Follow by Email

99ღ. Hat Girl In The Forest

Obraz
Hej moje drogie, moi drodzy ! Za oknem znów zawitało słoneczko z czego jestem ogromnie zadowolona. Nic bardziej mnie nie motywuje jak pobudka rano promieniami słońca. Daje mi tyle motywacji na cały dzień. Kiedy świeci Słońce to i na mojej twarzy świeci uśmiech. Jeden z tych słonecznych dni wykorzystałam aby zrobić sesje dla was. Jest to ciężkie do wykonania kiedy ciągle pada i jest brzydka pogoda ponieważ zdjęcia nie wychodzą zbyt atrakcyjnie. Ten dzień był jednak dniem ciepłym słonecznym, który dał mi ponownie ogrom motywacji i determinacji...Staram się czerpać nawet z tak prostych rzeczy jak najwięcej się da pozytywnej energii... Tak naprawdę to ona jest kluczem do osiągnięcia wyznaczonego celu...Wspominałam wam wiele razy, że kocham modę nie za modne ubrania ale za to, że każdego dnia może zmienić nas w innego człowieka. Każdego dnia możesz wyglądać inaczej....Każdego dnia możesz nadać sobie inny charakter...Każdego dnia możesz być kimś innym...To właśnie ta rzecz tak bardzo mnie i…

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle