Posty

Wyświetlanie postów z listopada 13, 2016

Follow by Email

32ღ. Diy Gold Old Bag

Obraz
Hej kochani . Tego jeszcze u mnie nie było . Przychodzę do was z kolejnym postem z serii Diy . Nie zgadniecie co ta moja głowa znowu wymyśliła i na co wpadła . Otóż będąc na ostatnich zakupach zaczerpnęłam inspiracje mianowicie na zrobienie torebki a bardziej to jej przerobienie . Sama nie wiem ale ostatni mi czasy uwielbiam kolor złoty w połączeniu z czarnym , białym i bezowym . Moim zdaniem eleganckie ładne połączenie . Nie wiem czy pamiętacie jak wam kiedyś pisałam że kolor złoty jest takim unikalnym kolorem w mojej garderobie . A tutaj spójrzcie jak po tytule posta wskazuję złota torebka . Tym razem mój pomysł padł na wykonanie sobie torebki w kolorze złotym . Tak naprawdę kolor złoty , akcesoria koloru złotego ładnie komponują się w każdy rodzaj stylizacji . Więc myślę że będzie ona dobrze dopasowywać się do moich strojów a także je podkreślać . A także będzie dodawała takie boom zwykłej klasycznej stylizacji .Czasem wystarczy jeden porządny dodatek a zmienia postać całego stroju…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle