Posty

Wyświetlanie postów z września 23, 2017

Follow by Email

98ღ. Autumn Mood In Exceptional Silver Stylization

Obraz
Cześć kochani ! Za oknem już coraz gorsza pogoda. Deszcz i zimny wiatr już nas nie opuszcza ! Niestety ale nadchodzi pora roku, którą niekoniecznie lubię. Jak wiecie jestem okropnym zmarzluszkiem i nawet jak jest choć troszkę ciepło mi nadal jest zimno. Tę porę roku lubię tylko za możliwość jaką daję czyli chodzenie w moich ukochanych sweterkach. Często o nich wspominam ale mogę przyznać, że są one moją ukochaną częścią garderoby. Jak już pomalutku będziemy witać jesień tak samo i na moim blogu będziecie mogli ją zobaczyć w moich stylizacjach. Myślę, że naprawdę będziecie mogli ją poczuć ponieważ mam wiele pomysłów i inspiracji dla was. W tym poście przygotowałam dla was pierwszą z nich. Jej charakterystyczną rzeczą są botki z klamrami. Te botki były już modne w zeszłym sezonie jesiennym natomiast zauważyłam, że i w tym ich nie zabraknie. Są one wyjątkowego koloru gdyż ani to szary kolor ani beżowy wręcz te dwa kolory pomieszane ze sobą. Od mojego pierwszego spotkania z tym kolorem za…

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle