Posty

Wyświetlanie postów z września 23, 2017

.

.

98ღ. Autumn Mood In Exceptional Silver Stylization

Obraz
Cześć kochani ! Za oknem już coraz gorsza pogoda. Deszcz i zimny wiatr już nas nie opuszcza ! Niestety ale nadchodzi pora roku, którą niekoniecznie lubię. Jak wiecie jestem okropnym zmarzluszkiem i nawet jak jest choć troszkę ciepło mi nadal jest zimno. Tę porę roku lubię tylko za możliwość jaką daję czyli chodzenie w moich ukochanych sweterkach. Często o nich wspominam ale mogę przyznać, że są one moją ukochaną częścią garderoby. Jak już pomalutku będziemy witać jesień tak samo i na moim blogu będziecie mogli ją zobaczyć w moich stylizacjach. Myślę, że naprawdę będziecie mogli ją poczuć ponieważ mam wiele pomysłów i inspiracji dla was. W tym poście przygotowałam dla was pierwszą z nich. Jej charakterystyczną rzeczą są botki z klamrami. Te botki były już modne w zeszłym sezonie jesiennym natomiast zauważyłam, że i w tym ich nie zabraknie. Są one wyjątkowego koloru gdyż ani to szary kolor ani beżowy wręcz te dwa kolory pomieszane ze sobą. Od mojego pierwszego spotkania z tym kolorem za…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle