Posty

Wyświetlanie postów z grudnia 24, 2016

Follow by Email

42ღ. Winter Proposition Christmas Outfits

Obraz
Witajcie Kochani ! Witam się z wami w ten wspaniały i magiczny dzień . Dziś dzień , który zdarza się tylko raz w całym roku , który jest wyjątkowy niepowtarzalny z i z roku na rok coraz piękniejszy . To piękny czas spotkań z rodziną , wspólnie spędzonego czasu i spożycia posiłku razem .Już pewnie każdy przygotowania do tego magicznego czasu rozpoczął dużo wcześniej . Tyle przygotowań , starań aby ten jeden dzień był niesamowity i wyjątkowy dla nas . Za oknem migotają światełka , w domu stoi piękna choinka jej zapach lasem miesza się z zapachem pierniczków a od samego rana strojenie stołu wigilijnego i przygotowanie potraw . Większość tych czynności rozpoczęła się w każdym domu od rana.... Mój dzisiejszy post jak zawsze nawiązuje do tematu mody i będzie dotyczył  on ubioru na ten dzień .Myślę że w każdym domu ten temat przedstawia się w różnych tradycjach .Jedni preferują świąteczne sweterki  czy bluzki , drudzy zielone czy czerwone sukienki jeżeli chodzi o kobiety zaś dla mężczyzn śmi…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle