Posty

Wyświetlanie postów z września 19, 2016

Follow by Email

15ღ. Flower & Pink Outfit

Obraz
Cześć wszystkim . Przychodzę do was dzisiaj późną porą niestety natłok obowiązków dodatkowych zajęć spowodował to . Ale najważniejsze że jednak dotarłąm dzisiaj do was . No cóż mamy poniedziałek . Zakładam że większość z was nie jest tym faktem zadowolona . Uwierzcie mi , mi też nie jest to na rękę . Tym bardziej dlatego iż rozchorowałam się pod koniec weekendu . Nie jest to nic wielkiego ale jednak utrudnia mi to wiele rzeczy . Jeżeli chodzi o mój dzisiejszy dzień to jest to najgorszy z poniedziałków które były . Nie wiem jak u was ale u mnie pogoda jest paskudna . Od piątkowej nocy pogoda zmieniła się tak bardzo . Z upału przyjemnego nadeszły ciemne chmury i zimno .  Pada , siąpi cały czas , jest zimno i do tego cały dzień zachmurzone .A jak u was z pogodą ? Przyznaję że kiedy zaczynają się takie pogody mój humor traci wszelkie walory i niestety wchodzi na mnie handra .Dziś moj dzień był porażką nie chciało się mi niczego , oczy zamykały się mi same , mój humor był w fatalnej kondyc…

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle