Posty

Wyświetlanie postów z czerwca 13, 2017

Follow by Email

80ღ. California Street Style

Obraz
Hej hej moi mili ! Wracam już do was po trochę dłuższej przerwie. Kończę teraz gimnazjum i pewnie jak wiecie łączy się to z wyborem szkół średnich. Egzaminy, papiery, oceny....To wszystko sprawiło, że zabrakło mnie tutaj z wami przez ten czas. Natomiast w tej chwili już pomału zamykam to wszystko za sobą i skupiam się na rzeczach tych , na które nie miałam czasu przedtem. Co za tym idzie piszę nowy post dla was. Jak mogliście zobaczyć na moim blogu zapanował pewien harmonogram postów. Dodaje na przemiennie stylizacje z diy natomiast od czasu do czasu będę się starać dodać coś z makijażu i kto wie może jeszcze coś innego. Natomiast w tym poście biel, beż, nude, złoty, kremowy to wszystkie kolory, które połączyłam ze sobą w tej stylizacji. Te kolory przede wszystkim kojarzą mi się z plażą, ciepłą pogodą, bezchmurnym niebem i pięknym słońcem. Moja stylizacja jest mieszanką wielu stylów przez to, ze połączyłam elegancje z sportowymi butami a także vintage koronkową bluzkę  z awiatorkami. …

YouTube

YOUTUBE : STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?

YOUTUBE :  STYLE TALK : Styl CASUAL / Co to za styl ? Czy gwiazdy też go noszą ?
Cześć wszystkim ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na swoim kanale. Przygotowałam dla was nową serię, która już rusza na moim kanale. Nowa seria będzie nazywałą się Style Talk i w tej serii skupimy się na rodzajach styli i rodzajach ubrań. Więcej informacji dowiecie się w filmiku. Dajcie znac jak wam się podoba nowa seria. Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle