Posty

Wyświetlanie postów z września 21, 2016

.

.

16ღ . Review Makeup

Obraz
Hej Kochani przychodzę do was z kolejnym postem . Takiego postu jeszcze na moim blogu nie było . Przygotowałam dla was post związany z makijażem w sumie to recenzje dwóch produktów . Nie jest to post sponsorowany . Oba te produkty zakupiłam sama . I chciałabym się z wami podzielić moim zdaniem i doświadczeniem . Mianowicie są to pędzle z firmy  La Feme oraz paletka cieni z Makeup Revolution .

Na początek zajmę się paletką . Jest ona śliczna . Czarne pudełko z różowo złotym napisem oraz  prześwitującą tak jakby szybką przez którą widać nasze cienie . Zamykana jest ona na zatrzask a wykonana jest z plastikowej obudowy .

Kolory tej paletki są to przed wszystkim kolory nude . Zaczynając od koloru cielistego aż po ciemny kolor czerni . Paletka ta posiada 12 kolorów . Cielisty , brzoskwiniowy , złoty brokatowy , jasny odcień żółci , brzoskwiniowo - różowy , chłodny brąz , jasny brąz , ciemny brąz , jaśniejszy zimny brąz , brąz , szaro - brązowy i czerń.


Pudełko po otwarciu wygląda tak jak prz…

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle