Posty

Wyświetlanie postów z września 17, 2017

.

.

97ღ. Soft Powder Outfit In Polish Sea Scenery

Obraz
Cześć moi kochani ! Witajcie w kolejnym poście ! Przygotowałam dla was już ostatni post dotyczący wakacji. Niestety z tematem wakacji trzeba pożegnać się już na dobre i wrócić do obowiązków...Pozostając jeszcze w temacie wakacji ostatni już raz musze wam powiedzieć, że te wakacje zdecydowanie dużo mi pomogły. Były to wakacje bardzo przeze mnie wyczekiwane wręcz odliczane każdego dnia. Niestety poprzedni rok byą najgorszym rokiem w moim życiu i każdego dnia tylko odliczałąm kiedy się skończy. Te wakacje starałam się wykorzytsać na sto procent aby nie stracić ani chwili. I czuję się spełniona po nich...Nauczyły mnie wiele rzeczy. Pokazały mi rzeczy, których nie widziałam a także poprawiły moją samocenę. Niestety nie należę do osób pewnych siebie chodzących z głową wysoko. Jestem cichą i nieśmiałą osobą aczkolwiek staram się to zmieniać w sobie co myślę, że wychodzi mi na plus. Ten rok szkolny rozpoczynam w nowej szkole a dokładniej w Liceum Plastycznym.Więc przede mną nowa szkoła, nowi …

.

.

.

RECENZJA Paletek Cieni Make up REVOLUTION... ღ ?! / Review Make up Revolution...? by Kinga ღ

.

Hej kochani ! Z tej strony Kinga i witam was serdecznie na moim kanale ! Wracam do was po dość długiej przerwie z filmikiem jakiego na moim kanle jeszcze nie było ! Przygotowałam dla was Recenzje paletek Make up REVOLUTION. Mark pewnie wam znana, ale jakie one są i czy są dobre ! Tego dowieci się w filmiku ! Miłego oglądania !

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

.

.

.

.

.

.

.

.

.

@kingstyyle