Posty

Wyświetlanie postów z września 17, 2017

Follow by Email

97ღ. Soft Powder Outfit In Polish Sea Scenery

Obraz
Cześć moi kochani ! Witajcie w kolejnym poście ! Przygotowałam dla was już ostatni post dotyczący wakacji. Niestety z tematem wakacji trzeba pożegnać się już na dobre i wrócić do obowiązków...Pozostając jeszcze w temacie wakacji ostatni już raz musze wam powiedzieć, że te wakacje zdecydowanie dużo mi pomogły. Były to wakacje bardzo przeze mnie wyczekiwane wręcz odliczane każdego dnia. Niestety poprzedni rok byą najgorszym rokiem w moim życiu i każdego dnia tylko odliczałąm kiedy się skończy. Te wakacje starałam się wykorzytsać na sto procent aby nie stracić ani chwili. I czuję się spełniona po nich...Nauczyły mnie wiele rzeczy. Pokazały mi rzeczy, których nie widziałam a także poprawiły moją samocenę. Niestety nie należę do osób pewnych siebie chodzących z głową wysoko. Jestem cichą i nieśmiałą osobą aczkolwiek staram się to zmieniać w sobie co myślę, że wychodzi mi na plus. Ten rok szkolny rozpoczynam w nowej szkole a dokładniej w Liceum Plastycznym.Więc przede mną nowa szkoła, nowi …

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle