Follow by Email

46ღ . Grey Fur In Winter LandscapeHej wszystkim! Witajcie w kolejnym poście . Nie wiem jak u was ale u mnie biały pył pokrył wszystko dookoła . Drzewa , pola , łąki , jeziora tworząc przy tym prześliczną aurę , widoki a także i piękne tło do zdjęć . Pomimo iż ta pora ze zwyczaju jest zimna i nie przyjemna na zdjęciach wygląda zupełnie inaczej . Biały puch , który okrywa wszystko wydaje się być lekki , delikatny na zdjęciu tworząc taką watę cukrową . Dodając do takiego tła kolory pudrowe tworzymy istnie cukierniczy widok . Po prostu zdjęcie nabiera cukierkowego wyglądu . Jednak gdy pudrowe ubrania zamienimy na odcienie szarości i bieli wtedy zdjęcie pozostaje w swojej lekkości i delikatności jednak bije od niego zimno i chłód . Wszystko tak naprawdę opiera się na grze kolorów , Tak naprawdę to co w dany dzień na siebie wkładamy często przypadkowe dobrania ze sobą ubrań stanowi odbiór naszej osobowości , humoru w danym dniu przez drugą osobę . Kolory grają tu niezwykle wielką rolę w uwydatnianiu tego co chcemy przekazać . Znane jest to gdy dobieramy jasne kolory nadajemy sobie świeżości , lekkości i delikatności natomiast gdy dobranie stanowią kolory ciemne charakter jest ciężki , mroczny i z takim pazurem . Najłatwiej jest to dostrzec na podstawie przygotowań na uroczystości typu ślub , impreza czy wyjście do klubu .Wtedy na każdy z tych okazji dobieramy kolory zgodne z charakterem uroczystości . Ciemne z jasnymi kolorami zostały już ze sobą porównane pozostają jeszcze żywe kolory . Mówiąc żywe kolory mam na myśli kolory tęczy , kolory podstawowe . Te kolory ze zwyczaju maja charakter bardzo radosny , pobudzający i żywy . Takie  zestawienie zawsze uchodzi za odbiór osoby bardzo pozytywnej , energicznej i optymistycznej . Kolory tak naprawdę mają wielki wpływ na odbiór naszej stylizacji jak i osoby i osobowości a także nasz humor danego dnia . Przekazują informacje za nas bez naszego mówienia i uwydatniania emocji . Przechodząc do sedna postu w dzisiejszym poście przygotowałam dla was zestawienie szarości i bieli , które uwielbiam . Chcę także uwydatnić charakter chłodnej , mroźnej zimy . Zapraszam was do zobaczenia mojej stylizacji a także i komentowania czy obserwowania . Mam nadzieję , że post jest dla was przydatny . Ja się z wami żegnam . Do zobaczenia w kolejnym poście . Paa.
CAP : ZALANDO
FUR : MARAVILLA
COAT : BOUTI
T-SHIRT : BERSHKA
WATCH : ADIDAS
JEANS : MEMENTO
SHOES : ZALANDO
BAG : PRADA
HANGING DOLPHIN : YES
JEWELLERY : LILOU 
Komentarze

  1. Świetna stylizacja! Super wyglądasz :D
    u mnie też pełno śniegu chociaż powoli zaczyna już znikać
    -Mój blog-

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

119ღ. Looking By Vintage Glasses

77ღ. Beautiful Inspiration On Baby Blue Jeans With Pearls

115ღ. Girl On Way For Dreams

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle