Follow by Email

2ღ. Diy - White T-shirt

  
Hej przychodzę do was z diy zwykłej białej koszulki . Pokaże wam jak w ciekawy sposób można ją troszkę zmienić .Jeżeli jesteś ciekaw jak to zrobić zapraszam do oglądania : 
                                                                
                                                                          


    1.Do wykonania tego potrzebujesz; zwykłej białej koszulki , wstązki dowolnego koloru (ja wybrałam srebrną ) , nożyczek oraz kredy do zaznaczenia2 .Zaczynamy rozkładamy naszą bluzkę i odwracamy ją tyłem na przód  
    3. Z tyłu na koszulce odmierzamy coś podobnego do trójkąta na wysokości która nam odpowiada ja wybrałam wysokość w połowie pleców . Gdy już wybierzemy odpowiednią dla nas wysokość wokół tego trójkąta rysujemy przerywane linie kredą.


4. Przerywane linie rysujemy na tym samym poziomie i ich szerokość odmierzamy według szerokości naszej wstązki nie większe nie mniejsze odpowiedni do szerokości wstążki .


          5. Nastepnie zgodnie z szerokościa wstązki tniemy dziury w liniach przerywanych .
6. Gdy już natniemy nasze linie przerywane naciągamy je w ten sposób :   7. Kolejnym krokiem jest odcięcie dosyć sporego kawałka tasiemki którego przepleciemy przez wycięte dziury .8. Przeplatamy go w ten sposób. Coś podobnego jakbyśmy wiązali sznurówki w buatch.9. Nastepnie gdy dojdziemy do ostatniego wiązania jedno z końców wplatamy w drugą stronę i zawiązujemy na supełek .


10. Na sam koniec przy dolnym szwie koszulki wycinamy małą dziurkę przez którą przeplatamy naszą tasiemkę , zawiązujemy na supełek tak aby sie nam nie rozwiązał . Na sam koniec wiążemy kokardkę.
               12. Tak prezentuję się efekt końcowy .


                
            ღ      


Komentarze

Obserwatorzy

YouTube

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle

Popularne posty z tego bloga

1ღ. My first time on blog.

95ღ. Egypt Travel To Country Of Pyramids Of Faraons

108ღ. Snow Queen In The Forest