Follow by Email

19ღ . Diy : Pink T-shirt With BradsHejka kochani ! Piszę dzisiaj nowego posta dla was . Dotyczyć on będzie kolejnego Diy .Tym razem będzie to diy  koszulki. Zakupiłam do tego postu koszulkę koloru pudrowego w odcieniu różu i ćwieki nie dużego rozmiaru . Jeżeli chodzi o samo wykonanie tej rzeczy nie jest to nic skomplikowanego . Uwierzcie mi . Stopień trudności wykonania koszulki jest naprawdę zerowy . Nie ma się co obawiać o swoje zdolności artystyczne . Proste ale za to odmieniające . To co wykonam pozwoli nam urodzajnić naszą koszulkę aby nie była taka zwyczajna . Nadać jej charakteru małego bo małego ale zawsze innego . Jeżeli jesteś ciekaw tego co zrobiłam . Zapraszam cie bardzo serdecznie do zobaczenia krótkiego Diy :
1. Do wykonania potrzebujesz : Koszulki ( moja to pudrowy róż) oraz ćwieki 20 szt .


2. Następnie rozłóż koszulkę w wygodnym ci miejscu i wysyp 10 szt ćwieków .


3. Kolejnie  weź jeden z rękawów swojej koszulki . Kiedy rękaw jest zgięty na połowę wyznacza on połowę rękawu . Te zgięcie przełoż na środek drugiej części rękawku :4. Wysypane ćwieki poukładaj na rękawie tak jak ci odpowiada . Sugeruj się wyznaczona linią jako środka . Z pewnością ci to pomoże .


5. Następnie zabieramy się za przypinanie naszych ćwieków . Aby nie zapomnieć ich układu ja w tym celu wykonałam zdjęcie które ułatwiło mi to do zapamiętania układu :


6.Zrzucamy nasze ćwieki na bok i bierzemy się za ich przypięcie do koszulki . Wykonujemy to w ten sposób : ząbki które posiada ćwiek przebijamy przez materiał bluzki i nasze ząbki zamykamy do środka :
7. Następnie na wyznaczonej lini w równych odstępach przypięłam ćwieki w ten sposób :


8. Kolejnie sugerowałam się zdjęciem na telefonie i wykonywałam według niego przypięcia ćwieków do koszulki :9 . Tak o to wygląda nasz rękaw po ukończeniu :


10. W ten sam sposób postepujemy w przypadku naszego drugiego rękawu :


11. Tak o to prezentuje się efekt końcowy naszej pracy :
Myślę że sposób wykonania naprawdę prosty ale za to śliczny . Pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt . Nikt nie będzie miał takiej samej jak ty . Ja jestem zwolennikiem odróżniania się i pokazywania siebie . A robienie ubrań jest dla mnie ogromną nauką i przedewszystkim hobbym które uwielbiam . Ciebie też zapraszam do próbowania . Do zobaczenia za niedługo . Paa
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

119ღ. Looking By Vintage Glasses

77ღ. Beautiful Inspiration On Baby Blue Jeans With Pearls

115ღ. Girl On Way For Dreams

YouTube

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny

YOUTUBE : Haul Kosmetyczny
Hej moi kochani ! Z tej strony Kinga i witam was ponownie na swoim kanale. Nastała mała przerwa między filmikami z powodu nałożenia się rzeczy do zrobienia. Aczkolwiek wracam już do was i mam dla was nowy film a dokładnie haul kosmetyczny. Mam nadzieję, że wam się spodoba. Bądźcie czujni przez najbliższe dni bo mam dla was coś nowego ! Miłego oglądania !

Obserwatorzy

.

.
Moje zdjęcie
Hej nazywam się Kinga mam 15 lat i pochodze z miasta Żor niedaleko Katowic. Interesuję sie modą , sztuką , gastronomią , wizażem oraz fotografią. Moją uwage skupiam na projektach własnych ubrań .Moją ogromną pasją są podróże. Jeżeli wszedłeś na mojego bloga zapraszam cie do zostania ze mną na dłużej . Mam mnóstwo pomysłów które mogą stać się inspiracją dla ciebie . Serdecznie cie zapraszam .

Instagram : kingstyyle